top of page
Teacher

Jak učit v lehkosti

Připadá vám na konci školního roku, že už nemáte sílu? Trápí vás, že nezvládáte svoji třídu tak, jak byste si přáli? Stalo se pro vás učitelství jedním velkým stresem, nebo prostě jen chcete mít z práce zase o něco lepší pocit?

Nejste na to sami. Společně objevíme cestu k úlevě, pojmenujeme, co vás v práci omezuje a nastavíme nově vaše záměry a cíle.

1.3. 2024 proběhne úvodní hodina. 

Počet míst je omezen, rezervace je možná už nyní.

krém, dělat resumé

O kurzu

Náplň kurzu

Čeká nás hned několik velkých témat, která budou mít jedno společné - váš vztah k nim z pozice učitele. Všechna z nich projdeme, metodou JIH® pročistíme a pojmenujeme to, co vás v daném tématu limituje. Nastavíme nově vaše postoje a ukážeme si aktivní kroky, kterými potřebné změny dáte do života i své praxe.

Věnovat se budeme například třídě jako celku a její energii, (ne)úspěchům žáků, postojům k učební látce, mezilidským vztahům ve školství, komunikaci s rodiči, prevenci vyhoření a samozřejmě emocím u dětí i dospělých.

Každému z tematických okruhů budeme věnovat dva týdny.

 

Na jaká témata konkrétně se můžete těšit?

  • já - učitel a postoje a dogmata ve škole i v životě

  • já - učitel a zdravá sebehodnota učitele, rodiče i žáka

  • já - učitel a otevřená komunikace

  • já - učitel a efektivní učení

  • já - učitel a hodnocení vs. ocenění

  • já - učitel a škola jako prostředí k růstu

Ceník

Cena tříměsíčního kurzu je 3500Kč za každý měsíc při platbě na splátky, s možností konkrétního splátkového kalendáře dle domluvy. Při platbě celé částky jednorázově platíte pouze 9000Kč.

Částku na úhradu kurzu lze čerpat ze šablon. Účastníci kurzu dostanou po jeho skončení certifikát jako potvrzení o absolvování.

1.3. 2024 proběhne úvodní hodina. 

Počet míst je omezen, rezervace je možná už nyní.

Mgr. Barbora Maxová

  • Mgr. - učitelství pro SŠ a 2. stupeň ZŠ (český jazyk a tělesná výchova) s desetiletou praxí v oboru

  • certifikovaný terapeut - profesionál metody JIH®, lektor kurzů Škola života, Automatická kresba diagnostická, Škola channelingu, Sám sobě terapeutem

  • autorka projektu Jižánci aneb léčivé pohádky pro děti i dospělé, spoluautorka stejnojmenné knihy

  • máma Laury (4) a Evelíny (2)

328992138_5824130081015420_1316360726758173991_n (1).jpg

Reference

"Zaujala mě všechna témata. Ale líbí se mi, že nepotřebuji žádné výpisky, že mě nikdo z ničeho nezkouší. Kurz bych doporučila zejména učitelkám hned po škole. Také těm, které myslí, že naše školství potřebuje změnu. Já zjistila, že nemusím měnit celé školství. Stačí změnit sebe a svůj přístup k sobě i k žákům, kolegům, nadřízeným. To stačí a je to nejvíc, co mohu udělat. Všechny ostatní změny budou následovat."

Alena V.

bottom of page