top of page
Teacher

Jak učit v lehkosti

Připadá vám na konci školního roku, že už nemáte sílu? Trápí vás, že nezvládáte svoji třídu tak, jak byste si přáli? Stalo se pro vás učitelství jedním velkým stresem, nebo prostě jen chcete mít z práce zase o něco lepší pocit?

Nejste na to sami. Společně objevíme cestu k úlevě, pojmenujeme, co vás v práci omezuje a nastavíme nově vaše záměry a cíle.

ZAČÍNÁME 2.10. 2023

krém, dělat resumé

O kurzu

Náplň kurzu

Čeká nás hned několik velkých témat, která budou mít jedno společné - váš vztah k nim z pozice učitele. Všechna z nich projdeme, metodou JIH® pročistíme a pojmenujeme to, co vás v daném tématu limituje. Nastavíme nově vaše postoje a ukážeme si aktivní kroky, kterými potřebné změny dáte do života i své praxe.

Věnovat se budeme například třídě jako celku a její energii, (ne)úspěchům žáků, postojům k učební látce, mezilidským vztahům ve školství, komunikaci s rodiči, prevenci vyhoření a samozřejmě emocím u dětí i dospělých.

Každému z tematických okruhů budeme věnovat dva týdny.

 

Na jaká témata konkrétně se můžete těšit?

  • já - učitel a postoje a dogmata ve škole i v životě

  • já - učitel a zdravá sebehodnota učitele, rodiče i žáka

  • já - učitel a otevřená komunikace

  • já - učitel a efektivní učení

  • já - učitel a hodnocení vs. ocenění

  • já - učitel a škola jako prostředí k růstu

Ceník

Cena tříměsíčního kurzu je 3500Kč za každý měsíc při platbě na splátky, s možností konkrétního splátkového kalendáře dle domluvy. Při platbě celé částky jednorázově platíte pouze 9000Kč.

Částku na úhradu kurzu lze čerpat ze šablon. Účastníci kurzu dostanou po jeho skončení certifikát jako potvrzení o absolvování.

KURZ ZAČÍNÁ 2.10. 2023

Mgr. Barbora Maxová

  • Mgr. - učitelství pro SŠ a 2. stupeň ZŠ (český jazyk a tělesná výchova) s desetiletou praxí v oboru

  • certifikovaný terapeut - profesionál metody JIH®, lektor kurzů Škola života, Automatická kresba diagnostická, Škola channelingu, Sám sobě terapeutem

  • autorka projektu Jižánci aneb léčivé pohádky pro děti i dospělé, spoluautorka stejnojmenné knihy

  • máma Laury (4) a Evelíny (2)

328992138_5824130081015420_1316360726758173991_n (1).jpg

Reference

"Moc ti děkuji za pomoc při řešení "školkové" situace starší dcery. Po tvém zásahu přestala načítat ostatní, je ve školce sama za sebe a taková, jaká opravdu je - šikovná, samostatná holka, kterou baví objevovat svět. Přestala mít potřebu hrát si na to, že jí něco nejde, odezněly i výbuchy pláče. Je to zase ona, v tom nejlepším slova smyslu."

Daniela V.

bottom of page