top of page
Šťastná rodina

Škola života pro rodiče

Na žádné dítě neplatí poučky a chytré knihy na 100%, všimli jste si? A tak nezbývá, než aby se rodiče dokázali opřít o sebe a o to, co cítí. Tak dokážete pravdivě a láskyplně respektovat jedinečné potřeby i osobnost svých dětí a vychovávat je jim "na míru".

A ještě si to rodičovství užít

To vše vás v kurzu Škola života pro rodiče naučím.

Růžové bloky

O kurzu

Náplň kurzu

Témata jednotlivých setkání zůstávají stejná, jako u Školy života metodou JIH® - zdraví, vztahy, peníze, práce a další. Každé z témat ale tentokrát budeme procházet ve vztahu k vašemu rodičovskému já.

Najdeme ta omezení a nepohodlí, která ovlivňují nejen váš pocit v každé z těchto oblastí, ale i vztah s dětmi a fungování celé rodiny.

V každé oblasti vytvoříme vaše nové nastavení a ukážeme si, jakými aktivními kroky toto nastavení přeměnit v realitu, kterou budete žít.

Ceník

Cena kurzu je 3 000 Kč za rezervaci místa
a dále 2 000 Kč za každý měsíc trvání kurzu.

Mgr. Barbora Maxová

  • Mgr. - učitelství pro SŠ a 2. stupeň ZŠ (český jazyk a tělesná výchova) s desetiletou praxí v oboru

  • certifikovaný terapeut - profesionál metody JIH®, lektor kurzů Škola života, Automatická kresba diagnostická, Škola channelingu, Sám sobě terapeutem

  • autorka projektu Jižánci aneb léčivé pohádky pro děti i dospělé, spoluautorka stejnojmenné knihy

  • máma Laury (4) a Evelíny (2)

328992138_5824130081015420_1316360726758173991_n (1).jpg

Reference

"Moc ti děkuji za pomoc při řešení "školkové" situace starší dcery. Po tvém zásahu přestala načítat ostatní, je ve školce sama za sebe a taková, jaká opravdu je - šikovná, samostatná holka, kterou baví objevovat svět. Přestala mít potřebu hrát si na to, že jí něco nejde, odezněly i výbuchy pláče. Je to zase ona, v tom nejlepším slova smyslu."

Daniela V.

bottom of page